Wskazówki dotyczące podróżowania z żoną i dziećmi

Wskazówki dotyczące podróżowania z żoną i dziećmi

Podróżowanie z dziećmi może być dla wielu osób trudnym zadaniem; jednak kilka świetnych wskazówek może sprawić, że doświadczenie będzie warte zachodu. Dzieci mogą być zabawnymi partnerami podczas podróży, więc jak najlepiej wykorzystaj swoją podróż. Czasami dzieci bardzo trudno jest zadowolić, więc powinieneś wyposażyć swój bagaż w rzeczy, które są dla nich przyjemne, a także angażujące i bezpieczne. Ten artykuł zawiera ważne informacje dotyczące podróży.

Jeśli podróżujesz tylko z jednym dzieckiem, musisz prowadzić mały dziennik zawierający wszystkie niezbędne informacje, takie jak numery alarmowe, nazwiska i miejsce zamieszkania. Ta informacja będzie przydatna, jeśli Twoje dziecko zaginie w miejscu publicznym, takim jak lotnisko lub centra handlowe.

Nie należy oczekiwać, że dzieci będą jadły przekąski i posiłki oferowane przez linie lotnicze, ponieważ często uważają je za nieinteresujące i bez smaku. Spakuj małe, łatwe do żucia artykuły spożywcze, które zaspokoją Twoje dziecko podczas lotu. Przekąski takie jak precle, owoce i płatki zbożowe są dobrym wyborem dla Twoich dzieci; trzymaj smoczki, kubki niekapkowe i butelki dla młodszych dzieci. Dla starszych dzieci możesz trzymać gumy, cukierki i inne rzeczy, które lubią. Możesz także spakować soki, które lubią Twoje dzieci, na wypadek, gdybyś nie dostał ich podczas lotu.

Jeśli podróżujesz z dziećmi samolotem, zarezerwuj poza godzinami szczytu (w południe, późno w nocy i od poniedziałku do środy), aby mieć szansę na darmowe miejsce do spania dla dziecka.

Zachowaj dla siebie zestaw zapasowych ubrań, ponieważ niemowlęta i małe dzieci często rozlewają napoje i płyny. Zachowaj też torby na wypadek choroby powietrznej, ponieważ te dostarczane przez linie lotnicze nie są zbyt przydatne.

Kup zabawki i wszystko, co wygląda interesująco dla dzieci, aby były zajęte. Zdobądź różne zabawne przedmioty dla każdego dziecka w zależności od jego wieku. Bajki, taśmy muzyczne i zabawki to świetna zabawa podczas lotu. Jeśli masz dzieci w wieku 6 lat i starsze, możesz kupić gry planszowe, książki i tym podobne rzeczy, które sprawiają im przyjemność i zapewniają im zajęcie.

Zachowaj całą dokumentację medyczną swojego dziecka wraz z podstawowymi informacjami dotyczącymi podróży. Będzie to pomocne, jeśli Twoje dziecko cierpi na jakiekolwiek choroby, które mogą się zdarzyć, gdy zmieni się środowisko. Lekarze za granicą będą musieli zapoznać się z historią medyczną Twojego dziecka i podstawowymi informacjami. Zapakuj również leki przeciwwirusowe, jeśli Twoje dziecko ma alergie.

Kup niedrogi aparat dla swoich dzieci, abyś mógł przypomnieć sobie wakacje również z perspektywy dziecka. Zachowaj książkę pamięci, aby później umieścić zdjęcia.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *